Návrh nového loga

Vážení modeláři,

děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do hlasování. Nejvíce hlasů získalo logo č.2. Brzy se ozveme s informacemi ohledně triček. Aby jste si udělali představu, zde je testovací náhled výšivky.


Vážení modeláři,

na poslední členské schůzi jsme Vám slíbili další návrhy nového loga. Návrhy jsou opět od Martina Weisse, kterému děkujeme za skvělou práci. Prosím hlasujte, které se Vám líbí nejvíce. Hlasovat bude možné do 15.5.17. Logo_1 je výherní logo z prvního hlasování.

This poll is no longer accepting votes

Výběr nového loga klubu - 2. kolo

 

“Jarní Mladoboleslavská”

Zdravíme všechny příznivce volného letu a s lítostí oznamujeme, že plánovanou soutěž „Jarní Mladoboleslavská“ č.254 konanou 22.4.2017 odkládáme z důvodu velmi špatné předpovědi počasí. Zkusíme ji odlétat buď příští sobotu tj.29.4. nebo 1.5.2017 (uvidíme jak to bude s předpovědí). Pokud máte možnost a víte, že se někdo chystá přijet, předejte prosím tuto informaci dalším.

Hofman Cup 2017

Vážení modeláři,

srdečně Vás zveme na 9. mezinárodní soutěž RC parašutistů konanou dne 15.7.2017 na modelářském letišti Valy od 10 hod.

Krátký pohled pamětníka do historie

Do Mladé Boleslavi jsem přišel na přelomu roků 92-93. K mé velké radosti jsem záhy zjistil, že je tu aktivní letecko-modelářský klub. Hned jsem se do klubu přihlásil, měl jsem zájem se mimo jiné účastnit soutěží které klub pořádal. Moc se mě líbilo, že se tu , jak jsem se dozvěděl, již několik roků pravidelně pořádá mistrovství ČR. Samozřejmě jsem se hned následujícího ročníku zúčastnil jako soutěžící. Tenkrát ještě aktivně létal i mistr světa Vl. Handlík. Tvrdá konkurence pro začátečníka, obzvlášť když to co jsem měl letu schopného moc požadavkům pravidel neodpovídalo. No zkušenostmi se člověk učí a tak do toho a hlavně se dívat jak to dělá mistr. Zároveň se létala i soutěž Europa Star Cup, pravidla byla trochu jednodušší než pravidla FAI. Této soutěže se pravidelně zúčastňovali  soutěžící z německa, polska, švýcarska, belgie a samozřejmě češi. Přijížděli ostraváci, brňáci, plzeňáci a další. Po soutěži byla v tělocvičně tancovačka, hrála kapela Handlíci. Na ploše byl stánek s občerstvením, pivo, tam jsšem také poznal Miloše, pravidelně si vychutnával dvanáctku. Později, když se Vladimír začal věnovat trochu větším modelům jsem zůstal sám kdo reprezentoval klub. Získal jsem hodně přátel v zahraničí, rád jsem jezdil na jejich soutěže. Nepamatuji kolik členů tenkrát klub měl, vždy se ale podařilo soutěž uskutečnit. Létalo se na letišti hned kousek od Chrástu, dráha nic moc, zato téměř všichni trefili přistávací plochu (mě se to párkrát nepovedlo).

Celý příspěvek