Dostupnost sekačky ve Valech

Vážení kolegové,
za účelem snadnější dostupnosti sekačky pro všechny členy klubu, mající zájem si odpracovat zpět svůj příspěvek na sekání, je od dnešního dne sekačka k dispozici u Jardy Beneše ve Valech, abyste se při jejím převozu na letiště a zpět obešli bez závěsného zařízení na Vašich vozidlech.
Upozorňujeme pouze na vlastní odpovědnost za dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích.
V případě Vašeho zájmu o provedení pravidelného sekání, ideálně v pátek odpoledne, nejpozději v sobotu ráno (v případě deště pak v nejbližším možném termínu), včas kontaktujte předsedu klubu.

Brigáda

Vážení přátelé a modeláři,

dne 18.7.2014 (v pátek) se od 14:00 se koná brigáda na letišti v prostorách Aeroklubu Mladá Boleslav. Bude se sekat, stavět stan, síť atd. Po všech pracích si můžeme i skočit.

Všem předem děkuji za účast.

S pozdravem Tomáš Zorkler

 

Brigáda 9.3.2014

Vážení přátelé a modeláři,

všem zůčasněným na brigádě chci poděkovat za účast a odměnit Vás další brigádou. V neděli 9.3.2014 kolem 13:00 bysme to dohrabali. Přivezu sekačku, ale budeme to sbírat rovnou do koše, takže to bude rychlovka. Počítám tak na hoďku a pak hurá do nebe, má být super počasí. Hrábě a LETADLA sebou.

S pozdravem

Tomáš Zörkler

Brigáda 2.3.2014

Vážení modeláři, jak jste asi zjistili, tak se uskutečnila neplánovaná brigáda na (zkušební)  posekání letištní plochy ve Valech. Plocha je posekána a částečně shrabána, ale je potřeba ještě jednou posekat a pohrabat. Kdo má tak hrábě s sebou.

Další brigáda je naplánovaná na neděli 2.3.2014 od 13:00, ovšem za přízně počasí (nemá cenu tam chodit po dešti nebo při mrholení), které rozhodne, počítám v sobotu.

S pozdravem Tomáš Zörkler

Brigáda 23.02.2014

Brigáda 19.5.2013

Přátelé a kamarádi v úterý se poprvé posekala plocha na Bradleci a po konzultaci s kolegy jsme usoudili, že je potřeba dozavést nějaká ta místa hlínou a dosít trávník . V pátek nám tam navezou Volvem z Obalovny hromady hlíny a musíme je roztahat.

Tímto Vás zvu na brigádu v neděli 19.5.2013 od 9:00. Celý příspěvek