Klubové polétání ve Valech – otevírání nebe 2016

Vážení modeláři, přátelé klubu,

v případě dobrého počasí bychom vás rádi pozvali na společné zahájení sezóny 2016, a to na letiště Valy v sobotu 14.5.2016 od dopoledních hodin. V plánu je přespání do druhého dne. Přijďte polétat, vypít nějaké to pivo a ogrilovat něco dobrého k jídlu (stan, spacák a klobásy s sebou).

Budeme se těšit 🙂

Letiště Bradlec – omezení

Vážení modeláři,

rozhodnutím členského výboru ze dne 29.4. je níže uvedené nařízení neplatné. Omlouváme se všem za zveřejnění neprojednané informace celým výborem. Bližší informace v členské sekci zde.

Vážení modeláři,

abychom předešli stížnostem na letišti Bradlec, je výborem s okamžitou platností zakázáno létání o nedělích. Nařízení se týká vrtulníků a hlučnějších elektrických modelů. Stále platí úplný zákaz provozu jakéhokoliv spalovacího modelu na letišti Bradlec, a to po celý týden.

Děkujeme všem za respektování tohoto nařízení.

Aktualizace seznamu členů klubu

Vážení kolegové,

byl aktualizován seznam členů klubu, prosím Vás o jeho kontrolu.

Pokud zjistíte, že v seznamu nejste, nebo najdete chybu ve svém jménu a/nebo příjmení, pošlete mi, prosím, e-mail na myska.lukas(zavináč)gmail.com, případně kontaktujte předsedu klubu, aby byla zjednána náprava.

Děkuji za spolupráci.

Jarní členská schůze 30.3.2016

Vážení modeláři,

je zveřejněn zápis z jarní členské schůze, která proběhla dne 30.3.2016 v restauraci Rychta v Kosmonosích.

Zápis je přístupný členům klubu po přihlášení na web.

V dohledné době bude aktualizován seznam členů klubu, v případě výskytu chyby u některého z Vašich údajů se, prosím, přihlašte u některého z členů výboru.