Návrh nového loga

Vážení modeláři,

děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do hlasování. Nejvíce hlasů získalo logo č.2. Brzy se ozveme s informacemi ohledně triček. Aby jste si udělali představu, zde je testovací náhled výšivky.


Vážení modeláři,

na poslední členské schůzi jsme Vám slíbili další návrhy nového loga. Návrhy jsou opět od Martina Weisse, kterému děkujeme za skvělou práci. Prosím hlasujte, které se Vám líbí nejvíce. Hlasovat bude možné do 15.5.17. Logo_1 je výherní logo z prvního hlasování.

Výběr nového loga klubu - 2. kolo

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení a jeho autorem je Tomáš Jareš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Návrh nového loga

 1. Zdravím vážení kolegové modeláři,
  další sestava návrhů nového loga je opravdu pestřejší – tedy barevnější na pohled. Jenže je vhodné si také uvědomit, že dle závazných pravidel o používání státních symbolů – není právě dvakrát rozumné využívat vlajku jako nástěnku. I tohle byl jeden z důvodů, proč raději volba vzorku č.3.

  • ….je to jen jeden odstavec o používání vlajky 🙂
   – na státní vlajce nesmí být žádný text, vyobrazení, obraz, znak nebo odznak, kytice, smuteční závoj a nesmí být svazována do růžice, v této souvislosti zdůrazňujeme, že nápisy nemá být státní vlajka opatřována ani v souvislosti např. s fanděním na sportovních utkáních, kdy i takové jednání může naplňovat skutkovou podstatu přestupku,

 2. …takže na uvedených návrzích se nejedná o státní vlajku, ale jen o použití barev (modrá, červená a bílá), které v uvedené kombinaci sice připomínají vlajku, ale vlajka to není… Je to tak správně? Pokud ano – omlouvám se za zbytečnou poznámku.

 3. Jsem pro logo č. 3 . U tohoto loga prosím o pootočení vrtule tak, aby horní list byl ve svislé poloze. Není důvod proč by musela být nedotočená ! Nemáme tam ty tři státní barvy.

 4. Logo č.1, kdyby bylo trochu světlejší, bylo by nejlepší. Ostatní mi připadají příliš barevná.

 5. Dobrý večer všem,

  děkujeme za komentáře a Vaše hlasy.
  @ Paní Trčálková, podobnost barev s vlajkou tam je zřejmá, domnívám se ale, že v této formě nic neporušujeme. Každopádně pokud by někdo mohl zjistit více informací nebo byl v tomto tématu zkušenější, budeme rádi za každou pomoc.

  @Pane Kramáři, náhrhy se svislým listem jsme měli k dispozici a záměrně je vyřadili, protože logo bylo až moc podobné logu Mercedesu a tomu jsme se chtěli vyhnout.

  @Pane Vlku, loga jsou opravdu barevnější, rádi bychom je nechali vyšít. Návrh jsme viděli a na látce barvy vypadají pěkně. Až budeme mít vybrané logo a návrh přímo na tričku, uveřejníme to.

  Chtěl bych požádat i ostatní členy, aby hlasovali o novém logu.

 6. Zdravím všechny aktivní členy. Doma jsme znovu zasedli celá rodina a volba padla na logo 2. Myslím, že je na místě také moc poděkovat Martinovi.
  Letu a hlavně i dobrému přistání zdar.

Komentáře nejsou povoleny.