Nové letiště! – mimořádná schůze 2.5.2024 od 16:30h

Vážení modeláři,

s radostí oznamujeme, že se nám podařilo zajistit nové letiště pro náš klub! Jedná se o letiště s asfaltovou plochou nedaleko obce Katusice (https://mapy.cz/s/bocozadupu). Ve čtvrtek 2.5.2024 od 16:30h proběhne na tomto letišti členská schůze. Každý obdrží (oproti podpisu) klíč od závory a probereme pravidla a povinnosti, které na nové ploše musíme dodržovat.

Aktuální info k letišti

Vážení modeláři,

na proběhlé členské schůzi jsme informovali ohledně situace na našem letišti Valy – 1.4 jsme obdrželi výpověď a to k 30.4.2024 (bohužel jednání nebyla možná/chtěná..). Následovala okamžitá brigáda při které se rozebrala terasa a připravili se boudy na odvoz. Touto cestou bych rád znovu poděkoval všem, kteří dorazili na brigádu a pomohli.

Od 1.5. již nesmíme letiště Valy sekat a používat!!!

Aktuálně probíhají jednání o novém letišti již jsme měli nabídku na 3 letiště. Bohužel u všech ploch byl nějaký problém. Všechny se nacházeli v ATZ Bezděčínského letiště a nebo byly příliš blízko domům <700m. V příštím týdnu bychom měli dostat další nabídky, prosím buďte trpělivý, cílem je najít plochu takovou, abychom tam již mohli být napořád.

Jednáme o možnosti dočasného hostování na ploše MK Veselá (Koprník). Výbor MK Veselá chce jmenný seznam lidí, kteří by měli zájem dočasně hostovat na tomto letišti. Náš záměr byl “všichni naši členové”, bohužel s tímto oni nesouhlasí a trvají na oslovení členů a seznamu. Bohužel pravidla hostování neznáme, ale i přesto prosím všechny, kdo by měl případně zájem o dočasné hostování, aby napsal do komentáře pod tento článek.

Věřím, že se nám brzy podaří plochu vyřešit a setkáme všichni na vlastní, nové a lepší ploše