Štítky na označení modelů pro členy klubu

Vážení modeláři,

na tiskárně Brother jsem vytiskl každému z našich členů štítky na model. Štítek lze na model umístit libovolně. Štítek splňuje (obsahuje) požadované informace od ÚCL/SMČR a to pro rekreační a tréningové létání ( Skupina R, rekreační ).

Štítky jsou samolepící a jde o kvalitní pásku, která by měla něco vydržet:

Aplikovaná páska je odolná vůči teplotním vlivům i proti poškrábání. Skládá se ze šesti vrstev materiálu, je extrémně odolná a tenká. Písmo je tvořeno termotransférovým inkoustem, jenž je sevřený mezi dvě ochranné vrsty PET. Díky tomu drží velmi dobře přilepené a text zůstane velmi dlouhou dobu ostrý a čitelný.

Foto štítků naleznete v uzamčené sekci zde.

V sobotu 9.1.21 plánuji procházku na letiště Valy (á 13-14h) tak kdyby jste náhodou šli okolo budu mít štítky s sebou 🙂

Označeny musí být všechny modely (mimo halových), i ty s kterými létáte na louce za chalupou!!!

Informace k registraci a povinnému označení modelů

Vážení modeláři,

přináším aktuální informace k registraci členů a označování modelů:

1.Klubová registrační karta byla za náš klub odeslána k 15.12.2020, k tomuto datu jsem také zaplatil za všechny členské poplatky. Aktualizovaný seznam našich členů naleznete zde.

2. Na tomto odkaze si může každý z členů ověřit kompletnost předaných informací a to zadáním vašich členských licencí (kdo neví, tak seznam naleznete zde). Pokud by u někoho snad nebyla evidence kompletní, pište prosím na email modelklubu.

3. Po zadání členské licence se vám zobrazí QR kód, který musí být umístěn na modelu. Pravidla pro umístění a provedení QR kódu jsou popsány zde. Zjednodušeně je nutné na každém modelu mít umístěnou svazovou licenci ( CZEt7slfy2nqzwrj ) + licenci členskou.

4. Samolepky (QR kódy s CZEt7slfy2nqzwrj) obdržíme od svazu během ledna spolu se známkami na rok 2021. K tomuto, ale bude nutné nalepit i členskou licenci (každý má svou). Jelikož se dá do QR kódu zabalit i více informací (jako tel. a CZE licence) líbilo by se mi nejvíce definovat jednotnou podobu těchto štítků….

5. Potřebuji létat hned a nemám označení? Stáhněte a vytiskněte si QR kód (viz bod 2+3 – zadáním členské licence na svazu) a po nalepení na model máte prozatím splněno. Tento QR kód obsahuje vaši i svazovou licenci.

Příklad mého návrhu za modelklub: