Klubové polétání ve Valech

Vážení modeláři,

rádi bychom vás pozvali na společné polétání na letiště Valy, a to v sobotu 12.9.2015 od dopoledních hodin. Pomalu se blíží konec sezóny a tak je na čase ji důstojně uzavřít :-).

Přijďte vyvětrat svůj model, ať už je to motorové letadlo, větroň, vrtulník nebo RC parašutista. Navečer něco ogrilujeme a vypijeme nějaké to pivo (stan, spacák a klobásy s sebou).

Děkuji za potvrzení účasti předem, klidně prostřednictvím komentáře pod článkem.

Pojizerská model air show 2015 – Poděkování

Vážení přátelé, modeláři,

dne 22.8.2015 se uskutečnil další ročník „Pojizerské model air show“. Letošní ročník byl opravdu bohatý, a to jak z pohledu počtu návštěvníků, tak i z pohledu pestrosti vystupujících účastníků.

Rád bych touto cestou poděkoval modelářskému klubu MK VESELÁ za skvělou organizaci a za možnost na show vystoupit. Zvláštní poděkování pak patří všem skalním členům klubu, kteří nás opět velmi vřele přivítali a vydrželi s námi až do ranních hodin 🙂

Pojizerská model air show

Tímto bych Vás rád všechny pozval 22.8 2015 zase k nám na letiště Koprník. Zde náš klub pořádá 18. ročnik Pojizerské model air show. Tato show s novou tváří zahrnuje témeř všechny druhy modelů od polystyrénu až po kompozity. Každý zde může předvést svůj model a zalétat.

Mám takové přání zopakovat hromadný seskok během show! Pokud máte zájem prosím dejte mi vědět!

Zdravím a děkuji,

Jan Stádník

Plakát 2015