Silvestrovské polítání

Vážení modeláři,

jako každý rok vás zveme k silvestrovskému polítání a tím tedy k rozloučení s rokem 2016. Pokud bude počasí, sejdeme se tradičně na letišti Bradlec, a to 31.12.2016 v 10:30. Příjemné prožití svátků vánočních přeje výbor klubu.

Klubové polétání ve Valech

Vážení modeláři,

rádi bychom vás pozvali na společné polétání na letiště Valy, a to v sobotu 12.9.2015 od dopoledních hodin. Pomalu se blíží konec sezóny a tak je na čase ji důstojně uzavřít :-).

Přijďte vyvětrat svůj model, ať už je to motorové letadlo, větroň, vrtulník nebo RC parašutista. Navečer něco ogrilujeme a vypijeme nějaké to pivo (stan, spacák a klobásy s sebou).

Děkuji za potvrzení účasti předem, klidně prostřednictvím komentáře pod článkem.

Polétání a posezení u piva na Bradleci

Vážení přátelé, modeláři,

rád bych vás pozval jménem našeho modelářského klubu ke společnému polétání a posezení u piva, a to v neděli 5.7.2015 od 14hod na letiště Bradlec (samozřejmě v případě přejícího počasí). Přijďte posedět, popít a něco dobrého opéct.

Sebou: RC model s vysílačkou, půllitr, stan, dobrou náladu a něco na gril. Pro dostatečné dimenzování pitného režimu prosím o nahlášení účasti na email: jares.tomas@seznam.cz, nebo tel 731 295 494

T.J.