Aktuální info k letišti

Vážení modeláři,

na proběhlé členské schůzi jsme informovali ohledně situace na našem letišti Valy – 1.4 jsme obdrželi výpověď a to k 30.4.2024 (bohužel jednání nebyla možná/chtěná..). Následovala okamžitá brigáda při které se rozebrala terasa a připravili se boudy na odvoz. Touto cestou bych rád znovu poděkoval všem, kteří dorazili na brigádu a pomohli.

Od 1.5. již nesmíme letiště Valy sekat a používat!!!

Aktuálně probíhají jednání o novém letišti již jsme měli nabídku na 3 letiště. Bohužel u všech ploch byl nějaký problém. Všechny se nacházeli v ATZ Bezděčínského letiště a nebo byly příliš blízko domům <700m. V příštím týdnu bychom měli dostat další nabídky, prosím buďte trpělivý, cílem je najít plochu takovou, abychom tam již mohli být napořád.

Jednáme o možnosti dočasného hostování na ploše MK Veselá (Koprník). Výbor MK Veselá chce jmenný seznam lidí, kteří by měli zájem dočasně hostovat na tomto letišti. Náš záměr byl “všichni naši členové”, bohužel s tímto oni nesouhlasí a trvají na oslovení členů a seznamu. Bohužel pravidla hostování neznáme, ale i přesto prosím všechny, kdo by měl případně zájem o dočasné hostování, aby napsal do komentáře pod tento článek.

Věřím, že se nám brzy podaří plochu vyřešit a setkáme všichni na vlastní, nové a lepší ploše

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomáš Jareš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Aktuální info k letišti

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..