Vážení modeláři,
chtěl bych poděkovat všem, kteří přišli v neděli, i přes teplé počasí, posedět a popít na Bradlec. Doufám, že se brzy zase setkáme, a to ve větším počtu. Velké díky patří všem, kteří s přípravou pomáhali a také našemu hlavnímu fotografovi (díky Martine za dokumentaci).

























You must be logged in to post a comment.