Pozvánka na Pojizerskou model air show 2014

Vážení přátele a modeláři,

MK Veselá pořádá v sobotu 23.8.2014 17. ročník Pojizerské model air show. Na její návštěvu jste všichni srdečně zvání. Více informací naleznete v přiložené pozvánce a na stránkách MK Veselá.

Zároveň se nám dostalo pocty pozvání pilotů našeho klubu, aby na akci také vystoupili. Tímto žádáme všechny členy, kteří mají zájem vystoupit, aby se obrátili na předsedu klubu, Tomáše Zörklera, a nahlásili mu typ a velikost letadla, se kterým hodlají vystoupit.

Těšíme se na setkání na akci!

pozvanka_pojizerska_2014

Hofman Cup EPT 2014 – výsledky

Vážení přátelé a modeláři,

máme za sebou další, v pořadí již šestý, ročník soutěže RC parašutistů Hofman Cup, pořádané v rámci European Para Trophy 2014. Počasí nám přálo, vítr byl natolik klidný, že se dokonce dohodlo skákání bez hodnocení přistání proti větru, neb nebylo možno spolehlivě určovat jeho směr.

Soutěže pořádané na 4 kola se zúčastnilo 19 soutěžících a 5 pilotů modelů nosných letadel. Oproti předchozím ročníkům se letos neškrtal nejhorší výsledek a tak se jakákoliv chyba okamžitě projevila na výsledku soutěžícího.

Celý příspěvek

Petr staví novou Extru

Galerie

Galerie obsahuje celkem 39 obrázků.

Kdo už zapoměl, jak vypadá modelařina, tak se může podívat. Stavitel je poněkud odvážný, když do toho pak chce i vlízt :-). Časem snad Petr přidá i nějaký komentář.

Zrušení letecké předváděčky v sobotu 1. června 2013

Vážení kolegové a přátelé,

z důvodu vysoce nepříznivé předpovědi počasí, především pak silného deště, jsme nuceni zrušit plánované předváděcí lety a ukázky našich modelů, které byly původně plánovány na sobotu 1. června 2013. Informace k náhradnímu termínu a podobě budou uvěřejněny zde, jakmile budou dojednány.