Aktualizace členů na rok 2024

Vážení modeláři,

provedl jsem aktualizaci našich členů a registraci pro každého na SMČR na sezónu 2024. Nový seznam členů naleznete zde. Seznam vašich CZE licencí naleznete zde. Každý z vás zároveň obdržel do svého mailu členskou kartičku přímo od SMČR. Tuto kartičku si můžete vytisknout a nebo mít v mobilním telefonu pro případ kontroly platné licence na našem letišti.

Ten kdo není ve výše uvedených seznamech již není členem našeho klubu. Apeluji tedy na naše členy, aby si kontrolovali, kdo s nimi tréninkově létá a případně nepovolané vykázali a informovali předsedu klubu (vyjímkou jsou samozřejmě domluvené společenské akce, soutěže nebo domluvené návštěvy kolegů z ostatních klubů)

Přeji mnoho úspěšných vzletů a přistání i v roce 2024

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomáš Jareš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.