Jarní členská schůze

Vážení modeláři,

dne 30.3.2017 se koná od 17hod v restauraci Rychta v Kosmonosích jarní členská schůze. Na tomto odkazu: http://www.modelklubmb54.cz/?page_id=2127 jsme pro vás připravili dokumenty k prostudování. Program schůze bude uveřejněn zde, a to 10 dní před zaháním. Vzhledem k nabitému programu, žádáme všechny o účast.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomáš Jareš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Jarní členská schůze

 1. Dobrý den,
  Pročetl jsem přiložené soubory,
  dotaz jakou kategorií bude označen člen, jenž je nezaměstnaný?

  Dále musím sdělit, že jsem v dlouhodobé pracovní neschopnosti a členskou schůzi 30.03.2017 musím opustit v 17.45 hodin.
  V této souvislosti bych chtěl předeslat a sdělit, že v rámci vycházek budu moci plnit brigády jen v odpoledních hodinách od 14.00, takže dopolední brigády a celodenní účast na akcích klubu nemohu naplnit, a to výhledově po celou sezónu létání roku 2017 (v závislosti na zdravotní způsobilosti).
  Letos to bude zase suchá sezona.
  Hezké dny jarní radosti,
  Vávra Květoslav.

 2. Zdravím kolegy,
  mám dotaz ohledně „jarní schůze klubu“. Jako členka klubu se schůze zúčastním, ale mohu, jako doprovod přizvat svého přítele – modeláře nebo je to vyloučené?
  Děkuji za případnou odpověď.

  • Dobrý den,
   myslím, že v tom nebude problém, rádi se seznámíme 🙂 Jen před hlasováním prosím informovat volební komisi, že není členem – nebude tedy hlasovat.
   Pěkný den

Komentáře nejsou povoleny.