Členská podzimní schůze 2016

Vážení modeláři,

dne 15.11.2016 od 17:00 se na Rychtě v Kosmonosích uskuteční podzimní schůze našeho modelářského klubu. Jako vždy nás čeká shrnutí sezóny 2016 a vybírání příspěvků na r. 2017. Nově se příspěvky vybírají najednou (dle kategorizace platné z minulé členské schůze) včetně zálohy za sekání. Příspěvky je možné také zaslat na účet našeho klubu č. účtu: 275675218/0300 do políčka „popis pro příjemce“ uveďte své jméno a příjmení a do variabilního symbolu „2017“. Potvrzení platby mi pak předáte osobně na schůzi a nebo jej zasílejte na email: jares.tomas(zavináč)seznam.cz. Příspěvek v celé výši je nutné uhradit nejdéle do 30.11.2016!!

 Z důvodu končícího volebního období výboru bude volen výbor nový. Jménem výboru na Vás apelujeme, abyste na schůzi dorazili a přispěli svým hlasem. Pro právoplatné hlasování je nutná účast nadpoloviční většiny členů klubu.

Prosím sledujte průběžně náš web, kde budou další případné informace aktualizovány.

Pro účastníky bude připravena večeře ve formě guláše 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení a jeho autorem je Tomáš Jareš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.