Aerovleky a seskoky RCPa 9.7.2017

Přátelé, příznivci aerovleků a RC paraseskoků,

na neděli CHMI slibuje pěkné počasí, polojasno, termika, 26°C a příznivý vítr 2m/s.

Pojďme společně vytvořit aktivní letový provoz!!!

První start vlečné v 11:00.

Omlouvám se za neuvedení datumu, jedná se o tuto neděli 9.7.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Marek Vašátko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Aerovleky a seskoky RCPa 9.7.2017

 1. Zdravím klubové kolegy,
  je až příliš nápadné, že informace zde “vystavené” postrádají něco velice důležitého. Například “…meteorologové slibují na neděli…”, “prvý start vlečné v 11:00”. Takže z uvedeného je zřejmé, že akce proběhne v neděli – ale kterou? Pokud mám neaktuální a neověřené informace, tak v sobotu by celá akce mohla proběhnout, jenže ono v informacích jen vzácně autor připojí datum konání. Dokážu pochopit, že “všem” je všechno jasné, všechno vědí ap. Jenže pokud si čtu právě aktuální články a informace, tak právě datum a čas jsou údaje, které tam autoři jen “velice neradi” a sporadicky umístí a spíše se omezují jen na sdělení “v sobotu, v pátek, v neděli ap.” – vyjímečně je uveden celý datum včetně hodin. Neobeznámený čitatel podobných sdělení musí důkladně prolistovat a pozorně přečíst všechny články třeba i půlrok dozadu, aby nějaké správné datum našel a dal si jej “dohromady” s ostatními “nálezy”…
  Takže na letiště mohu zajít v sobotu i v neděli – a ono se uvidí, co vlastně…
  Pokud je tento komentář obsahem pobuřující či jiným způsobem nevhodný nebo závadný – nechť správce stránek zasáhne v tom smyslu, že bez otálení ihned odstraní můj příspěvek.
  Děkuji.

 2. Ahoj všem. Marku, moc děkuji za informaci ohledně plánovaného nedělního létání. Je super, že informace o plánovaných akcích jsou napsány na stránky s dostatečným předstihem. Bohužel se asi objevím až po 18té hodině.
  Každopádně už se moc těším, jak zalétáme a samozřejmě i na pokec.
  Letu zdar a přistání zvlášť.

Komentáře nejsou povoleny.