Klubová trička

Vážení modeláři,

všem našim členům nabízíme možnost objednání klubového trička (polokošile). Pokud máte zájem zašlete prosím požadovanou velikost + požadovaný počet triček na adresu modelklubmb54@seznam.cz Trička budeme objednávat 20.6.17

Trička jsou z kvalitního materiálu a logo je na něm vyšité. Cena je 300kč/ks. Po vyzkoušení u několika členů nám přijde, že je lepší zvolit o jednu velikost větší než běžně nosíte. Např. ti co mají XL -> XXL. Tričko je možno případně vyzkoušet osobně u předsedy klubu.

Děkujeme Milanovi za prezentaci 🙂

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení a jeho autorem je Tomáš Jareš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Klubová trička

 1. Nevím, zda je takto správně, ale tímto činím závaznou objednávku na tričko velikosti XL. Milan Šumichrast

 2. Zdravím,
  mám možná zbytečný dotaz: …základní barva trička – nemohla by být i verze v bílé barvě? Přeci jen, jinak zdařilé logo, na tom tmavém podkladě je tak nějak tzv. „ztraceno“.

  • Dobrý den,
   cílem bylo vytvořit jednotná trička za rozumnou cenu. Barvu jsme nakonec zvolili s ohledem na to, aby hned po první hodině nošení nebylo špinavé od paliva atd. Rádi bychom, aby barvy zůstaly jednotné.

   • Zdravím,
    děkuji za vyčerpávající odpověď. Určitě lze pochopit, že je to velice závažný argument na možnost ušpinění trička. Takže pokud to není vidět – tak tričko je považováno za „čisté“, i když bude ušpiněné palivem, které na tmavším tričku vidět zřejmě nebude.
    Tričko bylo možná obstaráváno s tím, že má sloužit k propagaci a ke zviditelnění příslušnosti k našemu klubu. Jenže ono to nakonec vypadá tak, že to budou jen „klubové“ montérky. Pokud ano, tak mi ta informace nějak „unikla“. V takovém případě, nechť správce stránek sjedná pořádek a mé příspěvky odstraní jako neopodstatněné. Dík.

Komentáře nejsou povoleny.