Členské příspěvky 2018 – platba

Vážení modeláři,

termín pro zaplacení členských poplatků na rok 2018, je do 31.12.2017. Po tomto datu bude seznam aktualizován a odeslán na SMČR. Kdo nebude mít členské příspěvky (včetně brigád a záloh na sekání) uhrazené do tohoto data, bude mu členství v klubu na příští rok automaticky ukončeno.

Ti z vás, kteří platí brigádní poplatky jsou uvedeni zde. V případě, že jste v seznamu neprávem, kontaktujte prosím předsedu klubu. Příspěvky je možné také zaslat na účet našeho klubu č. účtu: 275675218/0300 do políčka „popis pro příjemce“ uveďte své jméno a příjmení a do variabilního symbolu „2018“.

Bohumil Malý

Vážení modeláři,

se zármutkem sdělujeme velmi smutnou zprávu, že v sobotu 26.srpna 2017 nás navždy opustil náš kolega, přítel a modelář Bohumil Malý.

Bohouši, nikdy na Tebe nezapomeneme…

Hofman Cup – organizace

Vážení modeláři,

děkujeme všem, kteří přišli včera pomoci s přípravou letištní plochy. Prosíme všechny bodovače a organizátory, aby přišli zítra 15.7.2017 na modelářské letiště Valy v 8:00hod ráno.

Děkujeme

Příprava (brigáda) na Hofman CUP

Vážení modeláři,

jak bylo dohodnuto již na minulé schůzce, příprava soutěže proběhne ve čtvrtek 13.7.2017 od 16h ve Valech. Je třeba postavit síť stany, připravit parkoviště atd. Žádáme naše členy, aby přišli pomoci. Vlastní soutěž proběhne v sobotu 15.7. Přijďte pomoci s přípravou a nebo vlastní akcí.

Klubová trička

Vážení modeláři,

pro zjednodušení výběru velikosti se povedlo sehnat i rozměry délku a šířku. Pokud chcete velikost trička změnit napište prosím opět na modelklubmb54@seznam.cz

Klubová trička

Vážení modeláři,

všem našim členům nabízíme možnost objednání klubového trička (polokošile). Pokud máte zájem zašlete prosím požadovanou velikost + požadovaný počet triček na adresu modelklubmb54@seznam.cz Trička budeme objednávat 20.6.17

Trička jsou z kvalitního materiálu a logo je na něm vyšité. Cena je 300kč/ks. Po vyzkoušení u několika členů nám přijde, že je lepší zvolit o jednu velikost větší než běžně nosíte. Např. ti co mají XL -> XXL. Tričko je možno případně vyzkoušet osobně u předsedy klubu.

Děkujeme Milanovi za prezentaci 🙂

 

Návrh nového loga

Vážení modeláři,

děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do hlasování. Nejvíce hlasů získalo logo č.2. Brzy se ozveme s informacemi ohledně triček. Aby jste si udělali představu, zde je testovací náhled výšivky.


Vážení modeláři,

na poslední členské schůzi jsme Vám slíbili další návrhy nového loga. Návrhy jsou opět od Martina Weisse, kterému děkujeme za skvělou práci. Prosím hlasujte, které se Vám líbí nejvíce. Hlasovat bude možné do 15.5.17. Logo_1 je výherní logo z prvního hlasování.

This poll is closed! Poll activity:
Start date 28-04-2017 16:00:00
End date 18-05-2017 20:00:00
Poll Results:
Výběr nového loga klubu - 2. kolo